Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką pozostawiony do montażu w kabinie kierowcy

DR-201 to rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką dedykowany do zestawu w kabinie kierowcy, także w autach ciężarowych który także w ciasnych autach dostawczych. Aplikacja mobilna prowadząca produkcją systemu klimatyzacji motywu na lekkie gabaryty i zwartą konstrukcję doskonale sprawdza się w zwykłym użytku. Urządzenie kładzie się na desce rozdzielczej za usługą dołączonych mocowań. Uzupełnianie i czujnik temperatury przyłącza się wtyczkami z tyłu obudowy. Rejestrator przeżywa w garniturze jeden czujnik temperatury, tylko po wykonaniu dodatkowego rozdzielacza można podłączyć dwa czujniki temperatury
i czujnik otwarcia drzwi. Najważniejsze zalety:

wygodny zestaw w kabinie kierowcy


okablowanie typu gniazdo/wtyk

plany w stylu polskim, wygodna obsługa

wydruk raportów skróconych

wyłącznik ON/OFF

szybka drukarka termiczna renomowanej marki

atrakcyjna cena

Rejestrator posiada bufor pamięci 62000 pomiarów. Częstotliwość zapisywania danych do opinii można ustawić w dziale od 1 minuty do 24h. Termograf zarabia w dwóch sposobach:

- rejestracja ciągła,

- rejestracja podczas kursu.

W tamtym wypadku proces rejestracji załącza/wyłącza się przyciskiem START/STOP, który jednocześnie zaznacza czas powstania i wykonania kursu. Podczas produkcji rejestrator poleca na wymian temperaturę z czołowego natomiast różnego czujnika i ostatni czas. Tryb dawania i stania kosztu jest wspominany diodami. I kierowca umie ustawić alarmy temperatury MASEK i MAX, które po przejściu będą pisane do opinii oraz informowane dźwiękowo. Zapamiętane dane mogą stanowić niszczone, Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką przekazany do montażu w kabinie kierowcy do menu zabezpieczone hasłem. Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką dany do zestawie w kabinie kierowcy wbudowanej drukarce termicznej, można wydrukować dane z pamięci za dodatkowy czas czasu.
Rejestrator że stać urządzony w port USB do przesyłania zarejestrowanych pomiarów do laptopa. Do ukończenia tej pracy pożądana jest banalna pamięć przenośna typu pendrive. Operacja usuwania informacjach jest specjalnie prosta w stworzeniu oraz ukazana w informacji obsługi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *